lip - 4 - 2017

Gdy cierpisz z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, jakie w szybki sposób usuną te problemy i wydatnie poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite jest wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa doznawanie satysfakcji seksualnej i redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w zasadzie niedokuczliwa i bardzo szybka, Etap gojenia, porównując do tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a brak komfortu z tym związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe działanie naszego narządu.

Rezultatem może być odzyskanie komfortu życia oraz psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.

Zaraz po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Masz kłopot z akceptacją estetyki Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, jakie dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Starsze artykuły tematyczne:

Comments are closed.